Helena Frásová
finanční a hypotéční poradce

mobil 602 128 278
e-mail:
IČ: 722 45 174
Václav Chromý
finanční a hypotéční poradce

mobil 603 830 013
e-mail:
IČ: 670 77 871
Simona Frásová
asistentka kanceláře

mobil 774 231 901
e-mail:
IČ: 670 77 871
Výše uvedení spolupracují se společností Broker Trust a.s., IČ: 264 39 719, která je registrovaná jako PA, IZ, SZ
Bližší informace najdete na www.brokertrust.cz/proklienty
Najdete nás na Facebooku

Reference

I když jsem měl do této doby jednu negativní zkušenost s hypotečním makléřem, p. Chromý s IPC Finance mne přesvědčil, že jím navržené řešení je pro mne jako klienta přínosné. Pomohl mi při refinancování hypotéky, vše vysvětlil, doporučil řešení, vypočetl úsporu. Jako obrovskou výhodu spatřuji jeho široký rozhled napříč nabízených produktů.

Mohu vřele doporučit.

Radek a Martina Plzeň-sever – leden 2014

Poradci IPC pracují rychle. Jejich nabídky byly velmi seriózní. Pomohli mi i při podpisu smlouvy v bance. Nebyl pro ně problém, jít na schůzku do banky se mnou. Velmi oceňuji zejména jejich pomoc při vyřízení dalších dokuementů na katastru, v pojišťovně.

Mohu vřele doporučit. Přeji jim hodně klientů.

Radek Plzeň - prosinec 2013

Hypotéku jsme vyřizovali s pí Frásovou. Její jednání je velice profesionální, rychlé a velice jsme uvítali časovou flexibilitu. Díky ní jsme ušetřili za zbytečná pojištění a další poplatky za další zbytečné produkty, které nám nabízeli jiní poradci a v některých bankách. Moc děkujeme.

Jan a Karolína Plzeň – prosinec 2013

Potřboval jsem poradoit se stavebním spořením. Díky radám poradce IPC Finance p. Fencla jsem své peníze na stavebku skutečně zhodnotil a né utratil na poplatcích při nesmyslném navyšování cílové částky , jak mi doporučovali někteří, rádo by poradci. Dále mi v IPC provedli revizi pojistek a i tady jsem ušetřil. Už nebudu hledat jiné poradce.

Karel Plzeň-jih – prosinec 2013

IPC Finance vřele doporučuji.

Karel

Na IPC Finance jsem narazil zcela náhodou. Hledal jsem poradce, který mi nebude nutit produkt, ale opravdu mi poradí. A to se mi s IPC podařilo. Už vím, že není nutné smlouvy neustále měnit, či dělat další produkty atd. Moc děkuji a vím, že už s jinými poradci jednat nebudu.

Klientka IPC z Plzně